sobota, 29 grudnia 2012

Przeczytałam (12/2012)
"Marta i jej przyjaciółka Aneta znajdują dwa trupy i z różnych powodów zamiast zgłosić sprawę na policję… ukrywają je w piwnicy. Mają z tym trochę kłopotu – najpierw kupują wielką zamrażarkę, potem zakopują zwłoki w piwnicy. Tymczasem po piętach depczą im przestępcy, którzy szukają ukrytego przed laty cennego łupu, policja, tajemniczy przystojny mężczyzna, były mąż Marty i szalona staruszka."

czwartek, 27 grudnia 2012

I po świętach.....

A mnie już przed świętami dopadło choróbsko. Gardło, gorączka. A tu pracy co nie miara. Z wielkim trudem wszystko ogarnęłam- sprzątanie, pichcenie.Święta minęły, choróbsko prawie minęło.
Już w listopadzie zrobiłam kilka kartek świątecznych, które zdążyłam już wysłać oraz zrobiłam bileciki na prezenty.
Oto i one:


Jeszcze chciałam się pochwalić świecznikiem, który zrobił dla mnie mąż.


piątek, 7 grudnia 2012

Przeczytałam (11/2012)


"Wielki powrót kultowej powieści. Wciągająca historia o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości. Szczęśliwą z pozoru rodzinę Dollangangerów spotyka tragedia – w wypadku samochodowym ginie ojciec. Matka z czwórką dzieci zostaje bez środków do życia i wraca do swego rodzinnego domu. Niezwykle bogaci rodzice, mieszkający w ogromnej posiadłości, wyrzekli się córki z powodu jej małżeństwa z bliskim krewnym, a narodzone z tego związku dzieci uważają za przeklęte. W tajemnicy przed dziadkiem rodzeństwo zostaje umieszczone na poddaszu, którego nigdy nie opuszcza. Dzieci żyją w ciągłym strachu, nie dojadają. W dodatku brat z siostrą niebezpiecznie zbliżają się do siebie.."